W dniach 16-17 kwietnia 2011 roku w Jachrance koło Warszawy odbyły się centralne zawody prestiżowej XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W tym roku w Olimpiadzie startowało ponad 12 500 uczniów ze szkół średnich z całej Polski. W gronie 100 najlepszych, zakwalifikowanych do finału, znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły: Filip Ławski (3c), Anh Vuong Sy (2f), Łukasz Gołaszewski (3f) oraz Michał Maśny (1f).

Zawody finałowe zakończyły się sukcesem Łukasza Gołaszewskiego i Filipa Ławskiego, którzy zostali laureatami XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, natomiast Anh Vuong Sy i Michał Maśny zostali finalistami tej edycji Olimpiady. Filip Ławski jest również laureatem tegorocznej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej uzyskania tak znakomitych wyników i życzymy aby wiedza, jaką zdobyli przygotowując się do zawodów, pomogła im odnosić sukcesy w przyszłości - na studiach i później w pracy. Dziękujemy!!!