Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie,

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach nie oznacza, że szkoła przestaje uczyć. Przechodzimy na tryb nauczania zdalnego. Nauczyciele będą się kontaktować z uczniami poprzez e-dziennik, ustalać tryb i zakres pracy. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w tym trudnym czasie uczniowie mogli się normalnie uczyć w warunkach domowych. Wierzymy, że czas spędzony na nauce w wirtualnym świecie też może dać wiele korzyści, a przede wszystkim pozwoli nam wszystkim mieć namiastkę normalności, a młodym ludziom da szansę na dalszy rozwój.

Prezentujemy Zasady zdalnej pracy w naszej szkole.

List Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy do rodziców.

Sekretariat prosi o kontakt przez mail i telefon, osobiście wyłącznie w sytuacjach pilnych, w godzinach 10:00-14:00.

Prosimy o śledzenie bieżących informacji i postępowanie zgodne z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego .