W dniach 10 - 12 lutego 2012 r. grupa uczniów z klasy 2 IB uczestniczyła w międzynarodowym konkursie matematycznym International Senior Mathematics School Competition w Hadze. Najpierw miały miejsce zawody indywidualne (10 rund), następnie zawody drużynowe (7 rund). W niedzielę natomiast uczniowie brali w zawodach o nazwie Sunday Chase – konkurowały ze sobą losowo dobrane drużyny międzynarodowe. Był to nasz pierwszy tego typu konkurs. I byliśmy w tym roku jedynymi reprezentantami Polski. Uczniowie bardzo dzielnie walczyli. Zakończyli z wysokimi wynikami i dużą chęcią uczestnictwa w konkursie za rok i zwycięstwa ;) Było to ważne doświadczenie dla wszystkich. Po zakończeniu zawodów mieliśmy okazję zwiedzić Amsterdam. Niektórzy po powrocie stali się pasjonatami brydża, którego zasady poznali właśnie w Holandii :)