Dnia 12 czerwca 2012 r. uczniowie naszego Liceum uczestniczyli w Pikniku "Przez zabawę do zdrowia", który miał miejsce w zaprzyjaźnionym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny "Koło". Młodzież wraz z panią pielęgniarką Grażyną Grzymkowską, paniami: Aleksandrą Charążką, Emilią Popławską i Izabelą Tkacz była współorganizatorem tego wydarzenia, za co im serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą się uczniom z klas drugich: Karolinie Osińskiej, Małgorzacie Zachei i Łukaszowi Pietruczakowi oraz z klas pierwszych: Magdalenie Budzie, Laurze Bochniak, Klaudii Kuźmie, Weronice Kuc, Małgorzacie Jaroń, Julicie Jaroszyńskiej, Magdalenie Jedynak, Łucji Niezgodzie, Oldze Pniewskiej, Dominice Promowicz, Janowi Przerwie, Patrykowi Rusinowi, Karolowi Szymańskiemu, Zofii Utri, Magdalenie Wilfort i Piotrowi Wiśniewskiemu.

Dziękujemy również wszystkim, dzięki którym dzieci małe i duże cieszyły się z wielu nagród, upominków i słodkości. Pogoda, zabawy sportowe, atrakcje takie jak malowanie twarzy, robienie fryzur a przede wszystkim miłe towarzystwo zapewniły wszystkim uczestnikom pikniku doskonałą zabawę i wiele śmiechu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.