Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to czym się dzieli.

Uczniowie klasy 1c (gimnazjum) wraz z wychowawczynią  Panią Joanną Pietrzak i szkolną pielęgniarką Panią Grażyną Grzymkowską odwiedzili Ośrodek Wsparcia i Rodziny Koło, mieszczący się przy ulicy Dalibora 1.  Spotkanie odbyło się 1 kwietnia, tuż przed zbliżającymi się świętami wielkanocnymi. Gimnazjaliści przygotowali specjalnie na tę okazję przedstawienia teatralne Święta w Bullerbyn. Całość wyreżyserowała Milena Kudlicka z klasy 1c. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu młodych aktorów mieliśmy szansę przekazać wiele pozytywnych emocji Dzieciom - podopiecznym ośrodka, którzy z przejęciem oglądali występ. Nasze spotkanie umililiśmy wielkanocnymi słodkościami, którymi obdarowaliśmy wychowanków placówki. Obiecaliśmy Dzieciom, że odwiedzimy ich wkrótce z nowym przedstawieniem.