Szanowni Rodzice,

https://www.ipsb.nina.gov.pl/a/foto/mikolaj-kopernik-marcello-baciarellego#relatedDrodzy Kandydaci,

w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021 otwieramy dla absolwentów szkoły podstawowej
następujące klasy (4-letni cykl kształcenia):

DWUJĘZYCZNE
1 klasa matematyczno-fizyczna;
2 klasy biologiczno-chemiczne POD PATRONATEM WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO;
1 klasa matematyczno-społeczna POD PATRONATEM SZKOŁY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ;
1 klasa lingwistyczno-społeczna POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO;

MIĘDZYNARODOWE

2 klasy przygotowujące do Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej

- z programem MYP (IB Middle Years Programme).

Nie planujemy otwierania oddziałów wstępnych.

Wszystkie otwierane oddziały są dwujęzyczne z językiem angielskim i mają określony kierunek kształcenia (wiodące przedmioty), w związku z czym w postępowaniu rekrutacyjnym będziemy brać pod uwagę oceny na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej z następujących przedmiotów:
  - języka polskiego;
 - matematyki;
 - języka obcego nowożytnego
 - do klasy matematyczno-fizycznej: z fizyki;
 - do klasy biologiczno-chemicznej: - ocena wyższa spośród  biologii i chemii;
 - do klasy matematyczno-społecznej: z geografii;
 - do klasy lingwistyczno-społecznej: z historii;
 - do klasy międzynarodowej: - ocena najwyższa spośród: biologii, chemii, fizyki, historii, geografii, WOS.

Opisy poszczególnych klas oraz plany ramowe dostępne są tutaj.

Szczegółowe zasady rekrutacji.

Spotkania informacyjne w terminach:

25 marca 2020 r. (środa) o godz. 17:30  i 1 kwietnia 2020 r. (środa) o godz. 17:30  zostały odwołane.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w tym miejscu: prezentacje dla kandydatów i ich rodziców

Informacje Mazowieckiego Kuratora Oświaty dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych możecie Państwo uzyskać na stronach Kuratorium w zakładce Rekrutacja do szkół.
Zasady rekrutacji MKO i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

w tym:

-zawody zgłoszone w roku 2019/2020,

-zawody zgłoszone w roku szkolnym 2018/2019,

-wykaz zawodów organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych,

-lista olimpiad przedmiotowych wraz z informacją MEN.