Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Właśnie zakończyła się nasza pierwsza edycja Białej Szkoły w Bukowinie Tatrzańskiej. Była to niesamowita przygoda, która nie tylko dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń, ale również stanowiła doskonałą okazję do doskonalenia umiejętności narciarskich.

Z dumą możemy stwierdzić, że wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pasją, dzięki czemu nasza Biała Szkoła stała się niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. To była prawdziwa radość obserwować, jak  narciarze rozwijają swoje umiejętności, wspierają się nawzajem i cieszą każdym dniem spędzonym na stoku.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, instruktorom oraz rodzicom za zaufanie, wsparcie i wkład w realizację tej wyjątkowej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas nie tylko przyniósł wiele radości i uśmiechów, ale także będzie inspiracją do dalszego rozwijania pasji narciarskiej.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć, która doskonale oddaje atmosferę i emocje towarzyszące tej przygodzie.

Dziękujemy za bycie częścią tej wyjątkowej historii i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych edycji Białej Szkoły! Nasz cel na przyszły rok jest bardzo ambitny, już możecie zacząć smarować narty!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Paweł Chuba, Jarosław Lewandowski i Mateusz Osakowicz