Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sportowe podsumowanie I półrocza

27 września w parku Szymańskiego odbyły się Mistrzostwa Woli w biegach przełajowych na 1500 metrów – dziewczęta, 2000 metrów – chłopcy.
Naszą szkołę reprezentowali; Cichy Anna 1A, Rachwalska Zofia 1L, Rzepka Robert 1MYP2, Szelachowska Helena 1MYP2, Ciborowski Bartosz 2G, Hofman Maja 2G, Jarosławski Maciej 2G, Zawada Róża 2L, Opaliński Antoni 2MYP1, Rylski Olaf 2MYP1, Słodczyk Michalina 2P1, Pacek Mateusz 3DP1, Piechocka Maja 3DP1, Serwatka Paweł 3DP1, Bortniczuk Amadeusz 3G, Dmowski Dawid 3G, Jażdżyk Jagna 3M, Muczyński Mikołaj 3M, Soboń Jakub 3M, Turzyński Borys 3M, Missala Magdalena 4DP1, Szymanik Anna 4H, Szymańska Maja 4M, Śliwka Maria 4P1
Po niezwykle emocjonującej rywalizacji, zdobywając miejsca w pierwszej dziesiątce w kategorii wiekowej na Mistrzostwa Warszawy awansowali;
Paweł Serwatka – 10 miejsce

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły !!!

W pażdzierniku drużyna dziewcząt naszego liceum zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Woli w sztafetowych biegach przełajowych 10×800 metrów.

Wielkie Gratulacje!!!

W październiku  drużyna dziewcząt naszego liceum zajęła III miejsce na Mistrzostwach Woli w piłce ręcznej.