W środę 13.02.2019 roku odbyła się w naszej szkole V edycja Turnieju Walentynkowego. Podobnie jak w poprzednich latach frekwencja dopisała i w turnieju wystartowały 32 pary. Mnóstwo emocji, niesamowitych ataków i bloków, ogromne poświęcenie zawodników (co skutkowało poobijanymi kośćmi i strasznymi „zakwasami” na drugi dzień), zagrywki, przyjęcia, czyli wszystko, co najpiękniejsze w tej dyscyplinie sportu. Niczego nie zabrakło. Wzajemny szacunek, zasada  „fair play”, no i to co w sporcie amatorskim najważniejsze -DOBRA ZABAWA.

Po raz pierwszy w pięcioletniej historii zawodów jednym z uczestników był nasz absolwent Wojciech Kwitliński. Razem z Klarą Podgórską stworzyli bardzo mocny duet, który zajął III miejsce w zawodach, pokonując w „małym finale” parę Klaudia Kułakowska – Beniamin Wojtyński. Chodzą słuchy, że w przyszłym roku chętnych z zewnątrz ma być wiecej 🙂 Szkoda tylko, że sala gimnastyczna nie chce w jakiś cudowny sposób się powiększyć.

Do finału awansowały pary Joanna Marks – Mateusz Frączek oraz Juliannna Piskorz – Krzysztof Swiątek, zawodnicy zaprawieni w bojach, startujący w turnieju co roku. Obie pary miały wielką ochotę na zwycięstwo, co było widać podczas gry. Powiedzieć, że dali z siebie wszystko, to jak nic nie powiedzieć. Chciałoby się przyznać dwa pierwsze miejsca. Niestety regulamin turnieju mówi, że zwycięzca może być tylko jeden. Tak wiec tryumfatorami V Turnieju Walentynkowego została para Julianna Piskorz – Krzysztof Światek !!!! OGROMNE GRATULACJE!!!!!!Trzeba również wspomnieć o tym, że nie tylko pierwsza czwórka prezentowała wysoki poziom sportowy. Wiele drużyn, po przepracowaniu ciężko całego roku na treningach oczywiście 🙂 ma szansę na zwycięstwo.

No, ale to dopiero w przyszłym roku…..